Bu sayfada Antalya  İncekum Alanya bölgesindeki Alaiye Resort Hotel tarafından yayınlanan Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanını görüntümektesiniz. Dilerseniz sayfanın en altında yer alan iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz veya tüm Antalya iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Elemanı - Antalya

Firma Adı : Alaiye Resort Hotel
Şehir : Antalya  İncekum Alanya
Telefon : 02425174373
Tarih : 20.5.2020


Mevcut Satış ve Pazarlama Ekibine katılacak ''Call Center Clerk'' arıyoruz, Tercihen Üniversite mezunu, benzer görevlerde en az 2 yıl tecrübeli. Koşulsuz Misafir memnuniyeti odaklı, takım ruhuna inanan. Vizyon sahibi, Şirket misyon, politika ve temel değerlerini kısa sürede benimseyebilecek.
- Diksiyonu düzgün, akıcı Türkçe konuşabilen
- Prezantabl, uzun yıllar çalışmayı, istikrarı ve kariyer yapmayı hedefleyen arkadaşların güncel öz geçmişlerini belirtilmiş olan e-mail adresine göndermeleri rica olunur.

otel iş ilanları, antalya otel iş ilanları 2017, iş ilanları istanbul

Site Koşulları

1-) İş-bu web sitesinde yer alan bütün ilan ve bilgiler ( otel iş ilanları, firma iş ilanları ), kişilere ve/veya işletmelere iş ve iş gücü bulma konusunda yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. 2-) Sitede kolay erişim olması için üyelik bulunmamakta ve ilanlarınız ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.Dilediğiniz takdirde ilanınızı iptal edebilirsiniz. 3-) Güvenlik nedeniyle IP adresleri kayıt edilmektedir. 4-) İş ve personel ilanları, ilgili ilanı veren kişi ve/veya kurumun sorumluluğu altındadır. Rahatsız edileceğinizi düşündüğünüz telefon/MSN/mail ve diğer özel bilgileri vermeniz durumunda her türlü sorumluluk ilgili ilanı veren kişi ve/veya kuruma aittir.Tanımadığınız kişileri MSN vs. adresinize dahil etmeyiniz. 5-) Hoteleman.com iş ve işçi arayan kişi ve kurumlara aracılık etmek amacıyla kurulmuş olması sebebiyle, ilan ve bilgilerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemektedir. Bu nedenle bu Site'de yer alan ilan ve bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak doğru/ yanlış yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı site sahibi sorumlu tutulamaz. 6-) Veri tabanımıza kaydedilmiş olan ip adresleri gerektiğinde delil olarak kullanılabilir. 7-) Sitedeki ilan ve bilgilerin veya bu Site vasıtasıyla edinilen bilgilerin doğru veya yanlış kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir. 8-) ilan veren tüm kullanıcılar bütün yetkinin tek taraflı site sahibine ait olduğunu kabul eder ve site tarafından kendilerine gönderilecek e-postaları kabul etmiş sayılır. Elektronik postalardan ve içeriğinde yer alan bilgilerin kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir. Siteyi kullanırken bütün işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, fiilleriniz sebebiyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız ihtar olunur. 9-) Bu Site üzerinden, üçüncü kişiler tarafından hazırlanan sitelere www.hoteleman.com logosu kullanılarak bağlantılar / linkler kurulabilir. 10-) Siteyi kullanan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.